A+ R A-

Wydarzenia

Syryjski minister obrony, Dawoud Rajiha, poniósł śmierć w wyniku samobójczego zamachu bombowego, do którego doszło w siedzibie syryjskich sił bezpieczeństwa w centrum Damaszku-poinformowała telewizja państwowa.

97-letni mężczyzna podejrzany o wywożenie Żydów podczas II wojny światowej do obozów śmierci został w środę aresztowany na Węgrzech i oskarżony o zbrodnie wojenne.

Policjant z Ogniwa Wodnego gdyńskiej komendy wspólnie z ratownikiem wodnym z Mariny Gdynia uratowali dwuosobową załogę turystycznego katamaranu, który wywrócił się na Zatoce Gdańskiej około 3 mil od brzegu.

Ostatnimi czasy o Kubie Wojewódzkim jest bardzo głośno z powodu afery z gwałconymi Ukrainkami w tle. Celebryta został zwolniony z ESKA Rock, choć jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, już niedługo ma znów pojawić się na antenie tej rozgłośni i poprowadzić nowy poranny program.

We wtorek w wieżowcu znajdującym się w centrum Stambułu wybuchł pożar. Setki osób zostały szybko ewakuowane i według ostatnich doniesień tureckich mediów nikt nie został ranny.

 

Izraelska marynarka wojenna przygotowuje się do ćwiczeń, podczas których wykorzystywana będzie ostra amunicja.

 

W Timorze Wschodnim w zeszłym miesiącu odkryto masowy grób w pałacowym kompleksie należącym do rządu tego państwa.

To Izrael otruł Jasera Arafata przy pomocy śmiertelnej dawki radioaktywnego polonu, twierdzi bratanek byłego przywódcy palestyńskiego.

 

Aż 22 dziennikarzy zostało zabitych w prowincji w pakistańskiej prownincji Beludżystan Pakistanu w ostatnich czterech latach- podają światowe media.

Ratownik, który opuścił swoje stanowisko na plaży na Florydzie, by ratować tonącego człowieka został zwolniony z pracy.

Strona 5 z 42