A+ R A-

Wydarzenia

Prawie 132 mln zł - tyle w sumie pieniędzy domagają się klienci Amber Gold, firmy, która stała się już prawdziwym symbolem przekrętów III RP.

W Słowenii doszło do katastrofy balonu turystycznego, którym podróżowało 35 osób.

Czy funkcjonariusze zabezpieczający turniej Euro 2012 mają co do garnka włożyć? Pytanie trochę humorystyczne, ale okazuje się, że nie otrzymali oni jeszcze wynagrodzenia mimo, ze od zakończenia turnieju minęło dwa miesiące.

31-letni mieszkaniec stanu Waszyngton postanowił wysłać maila na adres FBI, w którym ... pogroził prezydentowi USA Barackowi Obamie.

Jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, człowiek, który złamał Bank Anglii jest udziałowcem Manchesteru United.

Julian Assange, założyciel portalu Wikileaks przebywa na terenie ambasady Ekwadoru w Londynie, gdzie schronił się przed ekstradycją do USA. Ekwador udzielił Australijczykowi azylu.

Niemiecka armia, Bundeswehra, może w razie niebezpieczeństwa interweniować na terenie naszego zachodniego sąsiada. To efekt decyzji niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że w "wyjątkowych sytuacjach o wymiarze katastrofy" niemiecka armia może wyprowadzić oddziały na ulicę.

12 sierpnia  odbyła 43 aukcja Pride of Poland w Janowie Podlaskim. Do sprzedaży zgłoszono 28 klaczy, z których po przeszło 3 godzinach wylicytowano 19 koni za kwotę 1.325 tys. Euro. Na aukcji Selection Sale, która odbyła się bezpośrednio po zakończeniu aukcji Pride of Poland wylicytowano 13 klaczy za kwotę 99.6 tys. Euro.

Słynny agent "Tomek" nie zazna jeszcze spokoju od prokuratury, która właśnie przedłużyła śledztwo w sprawie książki o byłym agencie CBA autorstwa Piotra Krysiaka. Śledztwo dotyczy ujawniania tajemnicy państwowej przez Tomasza Kaczmarka, obecnie posła Prawa i Sprawiedliwości.

Anna Grodzka to czuła, wrażliwa osoba, za miłością tęskniąca - cukierkową laurkę babo-chłopa dostarczył dzisiaj niezawodny "Fakt".

 

Strona 2 z 42