A+ R A-

Policjanci uratowali tonącego 37-latka

Policjanci, którym pomagali okoliczni mieszkańcy uratowali tonącego mężczyznę. 37-latek nie potrafił o własnych siłach wydostać się z silnego nurtu rzeki.
Wczoraj około 15:00 dyżurny policji w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie o topiącym się mężczyźnie. W rejon ulicy Żeglarskiej zostały skierowane najbliższe patrole. Najszybciej na miejsce dotarli policjanci Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy oraz komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście, którzy zauważyli utrzymującego się na wodzie mężczyznę wołającego o pomoc.

Dwóch funkcjonariuszy wskoczyło do Brdy, jednak nurt rzeki był tak silny, że nie zdołali dotrzeć do poszkodowanego. Kolejną próbę podjęli przechodząc kilkanaście metrów w górę rzeki i tak, z nurtem dopłynęli do tonącego, pomagając mu utrzymać się na powierzchni. Ponieważ próby wyciągnięcia z wody przy pomocy gałęzi i liny holowniczej nie dawały rezultatu, kobieta mieszkająca w pobliżu przekazała policjantom parcianą taśmę, dzięki której udało się przyholować do brzegu znajdujące się w rzece osoby. W akcji ratowania tonącego pomagał mundurowym znajdujący się w pobliżu mężczyzna.

Do czasu przybycia karetki pogotowia policjanci udzielali poszkodowanemu pomocy przedmedycznej. Dzięki szybkiej reakcji świadków oraz współdziałaniu policjantów i okolicznych mieszkańców nie doszło do tragedii, a 37-latek trafił pod opiekę lekarską.KWP w Bydgoszczy

 

Komentarze  

 
0 #1 Deangelo 2017-07-02 17:12
Jak mieć wiecej lajków na insta ? Ta aplikacja wykona cały trud za ciebie:


[youtube]https: //www.youtube.com/watch?v=J7tae8lSn9I[/youtube]

My page - zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=J7tae8lSn9I
Cytować
 
 
0 #2 Rob 2018-03-27 10:58
This paragraph is actually a good one it helps new internet people, who are wishing for
blogging.

Also visit my page - cialis super active: http://orderciali.com/
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież