A+ R A-

Nieruchomości

Spada wartość udzielanych kredytów hipotecznych i ceny kupowanych mieszkań

Na inwestowanie w stołeczne nieruchomości, których ceny należą do najwyższych w kraju decydują się najczęściej osoby młode

Kupując dom można wynegocjować korzystniejsze warunki w banku, niż przy zakupie mieszkania

W obliczu rosnącej konkurencji na rynku mieszkaniowym deweloperzy zmuszeni są do maksymalizacji efektywności swoich działań marketingowych i sprzedażowych. Wydawałoby się, iż transparentność oferty sprawi, że przez klienta deweloper postrzegany będzie jako bardziej uczciwy i wiarygodny.

Z opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny raportu prezentującego wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011 wynika, iż w ostatnich 9 latach przybyło nam więcej mieszkań niż obywateli. Czy jest się z czego cieszyć?

Rodzina na swoim będzie wsparciem dla osób kupujących mieszkania jeszcze tylko kilka miesięcy. Pomimo małego wyboru mieszkań, które obejmują dopłaty warto o nie powalczyć, bo w najbliższym czasie nic nie zastąpi tego programu.

Rynek nieruchomości w naszym kraju oferuje coraz więcej alternatywnych form inwestowania. Jedną z nich może być zakup apartamentu w aparthotelu.

Mimo trudności ze znalezieniem mieszkania, które kwalifikowałoby się do dopłat warto się postarać, bo programu Rodzina na swoim nie zastąpi podobnie korzystne rozwiązanie

W dobie spadającej zdolności kredytowej nabywców mieszkań, im tańszy lokal, tym lepiej.

Alternatywą dla budowy domu pod miastem jest okazyjnie kupiony segment albo przeprowadzka do willi miejskiej

Strona 1 z 8